رد کردن لینک ها

جعبه پیتزا بهداشتی و ارزان

تولید چاپ و بسته بندی انواع جعبه پیتزا

جعبه پیتزا بهداشتی و ارزان و با کیفیت جنس ایفلوت یکی از مهم ترین بسته بندی های فست فود میباشد که هم جنبه تبلیغاتی دارد هم جنبه مصرفی ، هر چه به این محصول اهمیت بیشتری بدهیم به غذای خود اعتبار ویژه ای داده ایم و از این  طریق میتوان محصول غذایی خود را بهتر نزد مشتری معرفی کرد . در طراحی جعبه پیتزا سعی کنید همیشه با یک لوگو و طرح و رنگ خاصی آن را معرفی کنید تا مشتری همیشه آن را در خاطر بسپارد ، صنایع چاپ و بسته بندی ستار در این ضمینه با سال ها فعالیت و تجربه میتواند لوگو و برند شما را بوسیله بسته بندی های فست فود شکیل ، معرفی کند.

همچنین این مجموعه این اطمینان را به شما میدهد که با بهترین دستگاه های صنعتی بتواند تولید جعبه پیتزا و ارزان قیمت به همراه چاپ جعبه پیتزا را برای شما به ارمغان بیاورد.
همچنین این مجموعه مفتخر به چاپ و ارسال انواع جعبه فست فود از جمله جعبه پیتزا در شهرهایی همچون تهران ، اصفهان ، شیراز ، مشهد و نیز کل ایران میباشد. ( به همراه اعطای نمایندگی فعال به سراسر کشور )

و همچنین این مجموعه میتواند شما را در زمینه تجهیز صفر تا صد تجهیزات ، لوازمات و بسته بندی شما را همراه با مشاوره رایگان تا انتهای پروژه همراهی نماید.

چاپ انواع جعبه فست فود ( پیتزا ) ، به صورت افست و سیلک و فلکسو میباشد.
حداقل تیراژ سفارش ، از ۱۰۰۰ به بالا میباشد.
جنس جعبه پیتزا : ایفولوت ، مقوای کرافت ، مقوای سفید،جعبه پیتزا ایفلوت
انواع سایز جعبه پیتزا :
انواع مدل جعبه پیتزا : از سایز پیکو تا خانواده ، مربع و مثلث و متری
برای سفارش و مطلع شدن از قیمت با شماره ۰۹۱۳۲۶۴۳۶۱۲ تماس حاصل نمایید.

استعلام قیمت و نحوه سفارش
برای استعلام قیمت و نحوه سفارش ومشاوره در مورد صفر تا صد راه اندازی فست فود و رستوران به صورت ( آماتور، حرفه ای و نیمه حرفه ای ) به صورت رایگان با شماره ۰۹۱۳۲۶۴۳۶۱۲تماس حاصل نمایید.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه